ART / Lithographs / Litograph in colors 15475241
nr 1547 5241
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Pär Andersson (1926-2015), Sweden. Signed, numbered 55/250. Litograph in colors. Sheet: 67x49,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 55/250. Färglitografi. Bladets mått: 67x49 cm, oramad, oramat löst blad
Pär Sigurd Andersson, Swedish painter born in Skellefteå 1926, dead 2015.
SEK 100
Monday June 12 2023
at 20:09:31
10/6 13:08:31
Pär Andersson
Read more about Pär Andersson