MÖBLER / Bord / Månbord 10378367

nr 1037 8367

Månbord

1800-tal, diameter: 117 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 16 maj 2016
kl 20:39:33