FURNITURE / Tables / Pedestal 13824568
nr 1382 4568
PEDESTAL
early 20th century. Height: 96, wear.
Tidigt 1900-tal. Höjd: 96 cm
Condition: slitage
SEK 300
Monday Mars 1 2021
at 18:16:56
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr