FURNITURE / Tables / Pedestal 13824568

nr 1382 4568

PEDESTAL

early 20th century. Height: 96, wear.

Tidigt 1900-tal. Höjd: 96 cm

Condition: slitage

SEK 300

Monday Mars 1 2021
at 18:16:56