FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7694529
nr 769 4529
CHAIRS
3 pcs, Miljöexpo AB, wear, damages.
3 st, Miljöexpo AB
Condition: slitage, skador
Monday August 6 2012
at 19:56:33