ART / Frames / Ram 5522160
nr 552 2160
Ram
Lenght: ()
sent 1800-tal, 46x53
Condition: mindre slitage och skador
100
SEK 100
Monday November 17 2008
at 19:31:33
16/11 21:40:15
Tilgman Keramik