FURNITURE / Sofas / Sofa 7223246
nr 722 3246
SOFA
19th century, length: 162, wear.
1800-tal, längd: 162
Condition: slitage
1000
SEK 450
Monday October 31 2011
at 19:34:22
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
400 kr