Ã–VRIGT / Diverse / Konsolhyllor 15936059

nr 1593 6059

Konsolhyllor

ett par, förgyllt trä, bredd: 19,5 cm, djup: 11 cm. Höjd: 21 cm

Kondition: skador, ena med lös del/lagning

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 januari 2024
kl 19:35:13