KONST / Litografier / Litografi 7538593
*
nr 753 8593
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Litografi, Pacula Kazimierz (f. 1952), -98, 102/290, motivets mått: 14x21
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 april 2012
kl 19:39:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 11:29:32
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Läs mer om Pacula Kazimierz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pacula kazimierz svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Läs mer om Pacula Kazimierz
nr 753 8593
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Litografi, Pacula Kazimierz (f. 1952), -98, 102/290, motivets mått: 14x21
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 april 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/4 11:29:32 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk mÃ¥lare född i Warszawa 1952.Läs mer om Pacula Kazimierz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pacula kazimierz svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



