KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 11209458
nr 1120 9458
Oljemålningar
Bengt Nordenberg, Ett par, porträtt, signerade. B Nordenberg, 1800-tal, 35x27
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:43:37
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr