ART / Misc. paintings / Watercolour 16003083

nr 1600 3083

WATERCOLOUR

unidentified artist. Motiv från Grekland. Signerad Lassen. Watercolour, Image dimensions: 18, 5x30, 5 cm, outer dimensions including frame: 36x45 cm,

Oidentifierad konstnär. Motiv från Grekland. Signerad Lassen. Akvarell, bildmått: 18,5x30,5 cm, yttermått inklusive ram: 36x45 cm

Yes

600

SEK 350

Monday February 26 2024
at 20:52:48

21/2 23:24:51 1      300 kr
26/2 17:34:56 2      Vinnande bud