ART / Sculptures and works of art / Sculpture 14624005
nr 1462 4005
SCULPTURE
Asia, wood. Height: 51cm, wear, damages.
Asien, trä. Höjd: 51cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1200
Monday April 25 2022
at 18:20:51
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Robot)