KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286277
nr 1528 6277
Börje Frykenstam (f. 1936), Sverige. Signerad, kustlandskap. Olja på duk, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 30x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:35:36
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)