ART / Lithographs / Litographs in colors 7495068
nr 749 5068
LITOGRAPHS IN COLORS (F)
4 pcs, Lars Karlsson F & Roland Kempe, Lösa blad, sheet: 62x62 & 78x70,
4 st, Lars Karlsson F & Roland Kempe, Lösa blad, bladets mått: 62x62 & 78x70
400
SEK 100
Monday Mars 26 2012
at 18:12:56
26/3 17:23:02