GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 9018369
nr 901 8369
PORCELAIN
9 parts, Kina / Japan, diameter: 23, height: 11-22 cm, wear, damages, nagg, cracks.
9 del, Kina / Japan, diameter: 23, höjd: 11-22 cm
Condition: slitage, skador, nagg, spricka/ sprickor
600
SEK 2600
Monday June 30 2014
at 18:53:49
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
800 kr
1.000 kr
450 kr
6
700 kr
6
1.100 kr
1.800 kr
6
1.600 kr
2.000 kr
6
2.200 kr
2.400 kr
6
PORCELAIN
nr 901 8369
PORCELAIN
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 2600 |
Monday June 30 2014 |