ART / Oil paintings / Oil painting 13429158
nr 1342 9158
Gösta Fougstedt
(f. 1906), Sverige
Gösta Fougstedt (b. 1906), Sweden. Signed. Oil on panel, 68x80 cm,
OIL PAINTING, Signerad. Olja på pannå, 68x80 cm
1000
SEK 600
Monday August 24 2020
at 19:57:11
19/8 20:34:58