GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ceramics 4936132
nr 493 6132
CERAMICS
Lenght: ()
4 del, Gustavsberg/Rörstrand [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 550
Monday October 29 2007
at 16:30:49
450 kr
500 kr
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio
CERAMICS
nr 493 6132
CERAMICS
Lenght: ()
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 550 |
Monday October 29 2007 |
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio
Gustavsbergs Studio