GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ceramics 4936132

nr 493 6132

CERAMICS

Lenght: ()

4 del, Gustavsberg/Rörstrand [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 550

Monday October 29 2007
at 16:30:49

Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio