ART / Oil paintings / Oil painting 12411146
nr 1241 1146
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Guennadi Kalinitchenko, Efter Nicholas Roerich, Vikingabåt. Oil on panel, signature a tergo, 67x80,
OIL PAINTING, Guennadi Kalinitchenko, Efter Nicholas Roerich, Vikingabåt. Olja på pannå, signerad a tergo, 67x80
1000
SEK 1100
Monday Mars 18 2019
at 20:33:25
18/3 09:31:51
1.000 kr
18/3 19:23:36