ART / Lithographs / Litographs in colors 14088598
nr 1408 8598
LITOGRAPHS IN COLORS
4 pcs. Signed, numbered 30-upplaga, sheet: 63x50,
4 st. Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 30-upplaga. Bladets mått: 63x50 cm, oramade lösa blad
600
SEK 100
Monday July 19 2021
at 20:27:06
18/7 21:40:11