KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11966130

nr 1196 6130

Erik Hedberg

(1868-1959), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1894, roende man. Olja på duk, 53x44 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 13 augusti 2018
kl 18:40:01

Erik Hedberg

Läs mer om Erik Hedberg