ART / Oil paintings / Oil painting 12343441
nr 1234 3441
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed. Stadsvy med kanal. Oil on canvas, 67x88,
Oidentifierad konstnär. Signerad. Stadsvy med kanal. Olja på duk, 67x88
800
SEK 500
Monday February 11 2019
at 20:31:49
11/2 20:25:35