ART / Lithographs / Litograph in colors 7462137
nr 746 2137
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Mats Hådell (b. 1958), Norrskär, 146/360, subject size: 58 x 85,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Mats Hådell (f. 1958), Norrskär, 146/360, motivets mått: 58 x 85
Mats Hådell, Swedish painter, born 1958.
1500
SEK 1600
Monday Mars 12 2012
at 18:56:41
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr