KONST / Litografier / Färglitografi 11482570

nr 1148 2570

Urban Sjöberg

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, 1990, signerad och numrerad 124/1000, motivet: 57x41

Urban Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

400 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:12:42

Urban Sjöberg

Läs mer om Urban Sjöberg