KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066233
*
nr 1606 6233
Mario Duzel
(1938-2019), Sverige
Oljemålning, Mario Duzel (1938-2019), ansikten. Signerad. Olja på duk, 43x35 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2024
kl 20:17:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 19:57:01
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ansikten mario duzel olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32
*
Mario Duzel
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
nr 1606 6233
Mario Duzel
(1938-2019), Sverige
Oljemålning, Mario Duzel (1938-2019), ansikten. Signerad. Olja på duk, 43x35 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/3 19:57:01 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ansikten mario duzel olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32



