GLASS & CERAMICS / Ceramics / Kanna 5508404
nr 550 8404
Kanna
Lenght: ()
på ställ, Empire, höjd: 21
Condition: slitage, skador
1500
SEK 3100
Monday November 3 2008
at 16:00:00
3.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren