KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15475291
nr 1547 5291
Olle Nordberg (1905-1986), Sverige. Signerad, kvinna med blommor. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:59:38
9/6 12:47:43