ART / Lithographs / Litograph in colors 12352061
nr 1235 2061
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Camilla Pyk (b. 1966), Sweden. Löst blad + katalog. Signed, numbered 148/170, sheet: 38x30,
LITOGRAPH IN COLORS, Löst blad + katalog. Signerad, numrerad 148/170, bladets mått: 38x30
SEK 100
Monday February 18 2019
at 20:58:21
18/2 20:15:34
Camilla Pyk
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Read more about Camilla Pyk