FURNITURE / Sofas / Soffa 5657177

nr 565 7177

Soffa

Lenght: ()

1700/1800-tal, bemålad, längd: 173

Condition: orangripen, slitage

Withdrawn

Monday February 9 2009
at 17:04:16