FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15696150
nr 1569 6150
Nirvan Richter
(f. 1954), Sverige
Nirvan Richter (b. 1954), Sweden. "Länstol", Norrgavel, 19/2000-tal. Klädsel i läder, height: 106 cm, Sitthöjd: 36 cm, bredd 80 cm. Width: 74 cm, wear, stains.
ARMCHAIR, "Länstol", Norrgavel, 19/2000-tal. Klädsel i läder, Höjd: 106 cm, Sitthöjd: 36 cm, bredd 80 cm. Djup: 74 cm
Condition: slitage, fläckar
8000
SEK 8200
Monday October 9 2023
at 20:40:53
6.000 kr
6.200 kr
8.000 kr
Nirvan Richter
Read more about Nirvan Richter