ART / Lithographs / Litographs in colors 11943277
nr 1194 3277
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
2 pcs, Olle Nyman (1909-1999), Sweden. -80, Hus & träd, ingen upplaga, Lösa blad, sheet: 57x43 & 70x50,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, -80, Hus & träd, ingen upplaga, Lösa blad, bladets mått: 57x43 & 70x50
Olle Nyman, born 1909, dead 1999, Swedish painter and graphic artist.
SEK 100
Monday July 30 2018
at 19:07:56
30/7 19:02:57
Olle Nyman
Read more about Olle Nyman