ART / Oil paintings / Oil painting 12142221
nr 1214 2221
OIL PAINTING
Per Månsson, Stilleben med svampar, signed. Oil on canvas, 59x72 cm,
Per Månsson, Stilleben med svampar, signerad. Olja på duk, 59x72 cm
700
SEK 300
Monday October 29 2018
at 19:28:03
29/10 19:20:51