ART / Oil paintings / Oil painting 13195205
nr 1319 5205
Sören Andersson
(f. 1941), Sverige
Sören Andersson (b. 1941), Sweden. (tillskriven), Stadsbild, unframed. No signature. Oil on panel, 60x90 cm,
OIL PAINTING, (tillskriven), Stadsbild, oramad. Ej signerad. Olja på pannå, 60x90 cm
Sören Andersson, Swedish painter born 1941.
700
SEK 300
Monday April 13 2020
at 19:16:56
11/4 02:49:43