FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 13913468

nr 1391 3468

Bertil Fridhagen

(1905-1993), Sverige

Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sweden. Brännstämplad. Length: 260, width: 45 cm, height: 190 cm, Cites-intyg finns, wear. , key

BOOKSHELVES, Bodafors, Brännstämplad. Bredd: 260, djup: 45 cm, höjd: 190 cm, Cites-intyg finns, nyckel

Condition: slitage

Bertil Fridhagen, Swedish formgivare born 1905, dead 1993.

1500

SEK 1700

Monday April 19 2021
at 19:20:21

15/4 21:47:19 1      1.600 kr
18/4 15:33:05 2      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Bertil Fridhagen

Read more about Bertil Fridhagen