ART / Oil paintings / Oil painting 12801051
nr 1280 1051
Bror Ljunggren
(1884-1939)
Bror Ljunggren (1884-1939). Vinterfält. Signed, dated 1925. Oil on panel, 15x23,
OIL PAINTING, Bror Ljunggren (1884-1939), vinterfält. Signerad, daterad 1925. Olja på pannå, 15x23 cm
700
SEK 600
Monday October 7 2019
at 20:16:31
500 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)