FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6478029
nr 647 8029
CHAIRS
6 parts, Victorian style, wear, damages.
4 st, Nyrokoko
Condition: slitage, skador
300
SEK 400
Monday July 5 2010
at 19:16:44
350 kr
350 kr
350 kr