SILVER & METAL / Brass, Copper and Tin / Dish 14781039
nr 1478 1039
DISH
Svenskt Tenn, Sweden, 1952, ca 33x22, 5 cm, wear, damages.
Firma Svenskt Tenn, 1952, ca 33x22,5 cm
Condition: slitage, bucklor
1000
SEK 1700
Monday July 4 2022
at 20:29:52
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
- Klassiska
Firma Svenskt Tenn