ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13914571

nr 1391 4571

WATERCOLOUR

unidentified artist. Signerad Nilsson, Modell på klippa, 40x27, outer dimensions including frame: 49x35, watercolour,

Oidentifierad konstnär. Signerad Nilsson, Modell på klippa, 40x27, yttermått inklusive ram: 49x35, akvarell

Yes

800

SEK 500

Monday April 19 2021
at 19:52:26

19/4 19:03:31 1      Vinnande bud