ART / Oil paintings / Oil painting 11435176
nr 1143 5176
OIL PAINTING
Stefan Tunedal (b. 1959), 'Trana', 2016. signed, olja på duk, 57x36 cm,
Stefan Tunedal (f. 1959), 'Trana', 2016. Signerad, olja på duk, 57x36 cm
1500
SEK 1000
Monday November 13 2017
at 18:36:22
12/11 11:13:57