KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7748287

nr 774 8287

osignerad, stilleben, 50-tal, ramens innermått: 128x59

Utrop:

700 kr

Såld:

550 kr

måndag 27 augusti 2012
kl 18:02:07