KONST / Litografier / Färglitografi 8703255
nr 870 3255
Letti Rapp
(f. 1942)
Färglitografi , Letti Rapp (f. 1942), 58/ 250, signerad. 1992, " Vare bara du" mm: 35x50
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 januari 2014
kl 20:06:59
100 kr
250 kr
250 kr
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr