KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343152
*
nr 1234 3152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. "Mahatma Gandhi", Signerad Mieliynski 1978. Olja på duk, 65x50 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2019
kl 18:20:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/2 18:09:29
1
150 kr
11/2 18:12:14
2
150 kr
11/2 18:12:14
1
150 kr (Budbetjänt)
11/2 18:13:02
2
200 kr
11/2 18:15:15
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1234 3152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. "Mahatma Gandhi", Signerad Mieliynski 1978. Olja på duk, 65x50 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/2 18:09:29 | 1 | 150 kr |
| 11/2 18:12:14 | 2 | 150 kr |
| 11/2 18:12:14 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 11/2 18:13:02 | 2 | 200 kr |
| 11/2 18:15:15 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



