KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7832653
nr 783 2653
Blandteknik
signerad, föreställande Conrad Carlesson, finansminister 1917 - 19, 64x49
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:26:58
300 kr
300 kr