MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelbyrå 8513225

nr 851 3225

Spegelbyrå

Tidigt 1900-tal, Bemålad, längd: 101 cm, djup: 47 cm, höjd: 200 cm, Bemålad

Kondition: normalt bruksslitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 18:50:16