KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17454331
nr 1745 4331
Akvarell
2 st, Arthur Harris. Signerad, akvarell, daterad - 1893, landskapsmotiv, yttermått inklusive ram: 33x37,29x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:13:36
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)