GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 16516121

nr 1651 6121

Porslin

Kina, 5 delar, delvis 1700-tal, Diameter: 10-22,5 cm. Höjd: 9 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 18:28:07