KONST / Litografier / Färglitografi 13978136
nr 1397 8136
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Mariefred. Signerad, numrerad 272/280. Motivet: 51x62 cm, oramat löst blad, bladets mått: 62x74 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:30:01
500 kr
700 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg