WATCHES & CLOCKS / Table clock / Biblioteksur 3854265
nr 385 4265
Biblioteksur
Lenght: ()
England, Valnöt, höjd: 37 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
4000
SEK 5200
Monday November 7 2005
at 16:00:00
3.300 kr
3.600 kr
3.900 kr