ART / Lithographs / Litographs in colors 15218135
nr 1521 8135
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs, Hultman, oramade lösa blad. Signed, numbered 250-upplaga, still life with flowers. Litograph in colors. Sheet: 70x52,
2 st, Hultman, oramade lösa blad. Signerad, numrerad 250-upplaga, blomsterstilleben. Färglitografi. Bladets mått: 70x52 cm
600
SEK 300
Monday February 13 2023
at 19:11:28
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr