BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 13767014

nr 1376 7014

Takarmatur

PH-lampa. Diameter: 50cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:54:14