Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Broderier 7748205

nr 774 8205

Broderier

3 st, silke på siden, Kina

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

550 kr

måndag 27 augusti 2012
kl 18:33:18