ART / Lithographs / Giclée 13767038
nr 1376 7038
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Ken Löfgren (b. 1940), Sweden. 'Nuevo'. Signed, numbered 75/100. Unframed. Subject: ca 26x20 cm,
Gicléetryck, "Nuevo". Signerad, numrerad 75/100. Oramat löst blad. Motivet: ca 26x20 cm
Ken Löfgren, Swedish painter born 1940.
SEK 100
Monday February 1 2021
at 20:43:30
26/1 12:42:44